Facebook Instagram YouTube Bizi Arayın WhatsApp
Çağrı Merkezi: +90 212 504 65 30 | Whatsapp: +90 537 957 34 94

Üyelik

www.newgirl.com.tr web sitemize giriş yaptıktan sonra sayfamızın Sağ Üst köşesindeki "Üye Ol" butonuna basarak, karşınıza gelen formu doldurunuz. Formdaki tüm bilgiler eksiksiz ve doğru olarak doldurulmalıdır. "Müşteri Temsilcilerimiz" size geri dönüş yaparak bilgileri teyit edeceklerdir. Mail adresinize kullanıcı adı ve şifreniz iletilecektir.

 

NewGirl olarak biz kadın giyim konusunda kaliteli ve geniş çeşit ile hizmet vermekteyiz. B2B sistemimize üye olarak, üyelik indirimlerinden faydalanabilirsiniz. Üretimde olan ürünlerimizi görerek ön sipariş verebilir, favorileri ürünlerinizi seçerek; ürün hakkında stok ve fiyat hareketlerinden haberdar olabilirsiniz.

 

Bayi (Satıcı), Bayi(Alıcı), Bayi(XML), Tedarikçi, Tedarikçi(Konsinye) tiplerinde üyelik modelimiz bulunmaktadır.

www.newgirl.com.tr adresimize üye olmadan sadece ürünleri görebilirsiniz. Fiyatları göremezsiniz.Fiyatları görebilmek için üye olmanız gerekmekted

Kullanıcı adınız ve şifreniz ile üye girişi yaptıktan sonra "Hesabım” bölümünden üyelik bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

When you forget your password, click on the "Forgot My Password" link in the member login section and enter the e-mail address you specified when signing up in the box on the next page. You can easily create a new password with the link sent to your e-mail address to change your password.

Üyelik formunu doldurduktan sonra üyeliğiniz anında aktif edilecektir. Üyeliğinizi yaparken geçerli bir e-posta adresi ve telefon numarası girmeniz gereklidir. Aksi halde bilgilendirme e-postaları mesajları alamaz ve sipariş takibi yapamazsınız.

 

 

İletişim sayfamızdaki formu doldurarak üyeliğiniz pasife alınmasını isteyebilirsiniz.